Bercový vřed vřed

Zkušenosti pacientů

 

Dobrý den. Odpovídám na vás dotaz ohledně používání magnetoterapie. Vřele mohu všem doporučit, bércový vřed jsem si vyléčil během 3 měsíců, zlepšila se mi pohyblivost nohy i noha celkově. Zařízení využívám dál a jsem maximálně spokojen. Používám mnoho funkcí přístroje na bolest zad, bolesti kloubů a využívá ho i moje maminka, které je 78 let. Všem mohu doporučit.

J. K., Šumperk

 

S. B., Liberec:  Mé zkušenosti s přístrojem Biomag jsou perfektní a nejen moje, ale i celé mé rodiny. 

 Já jako diabetik využívám Biomag každý den a jsem velmi spokojen, protože mi hodně pomáhá, hlavně na diabetické nohy, manželce na klouby a páteř, synovi na klouby a páteř. Dokud jsem nepoznal Biomag, tak jsem měl bolesti, od té doby, co ho používám, nevím, co je bolest. Doporučuji ho každému, kdo má problémy z klouby, páteří, diabetem, vyzkoušejte a uvidíte ten zázrak.

Dobrý den.
S magnetoterapií jsem spokojen. Využívám programy spojené s diabetem. Než jsem začal, bolely mě nohy v noci tak, že mě to až budilo, teď pohoda a spím celou noc v pohodě.

Občas používám programy na pohybový aparát a mám dobré výsledky. Všechny aplikace by možná byly ještě lepší, kdybych je používal pravidelně, ale na to jsem flink.
Občas přijde i snacha, protože magnety jí pomáhají od bolestí, které mívá spojené s menstruací.
Prostě bomba.
Zdravím, J. T., Varnsdorf

 

A. Ch., Brno: Magnetoterapii používáme i s manželem na artrózu kolenních a kyčelních kloubů. Zaznamenali jsme zmírnění bolestí. Také na blokaci ramene (nemohla jsem se ani učesat).

Manželovi – diabetikovi začala otékat noha, rozhodl se použít velký aplikátor na nohu podle programu Diabetická noha. Po aplikacích mu noha splaskla. S přístrojem jsme spokojení, protože můžeme léčbu využívat doma a nemusíme cestovat.

S. B., Lietava:  Mé zkušenosti s přístrojem Biomag jsou perfektní a nejen moje, ale i celé mé rodiny.

Já jako diabetik využívám Biomag každý den a jsem velmi spokojen, protože mi hodně pomáhá, hlavně na diabetické nohy, manželce na klouby a páteř, synovi na klouby a páteř. Dokud jsem nepoznal Biomag, tak jsem měl bolesti, od té doby, co ho používám, nevím, co je bolest. Doporučuji ho každému, kdo má problémy z klouby, páteří, diabetem, vyzkoušejte a uvidíte ten zázrak.

 

Pan Š. M. z L.

Srdečný pozdrav vám všem. Jsem člověk, který překonal i 3 roky nucených prací v dolech, což vám napoví, že mám mnoho zdravotních problémů, které je třeba nějak řešit. Mám diabetes již více než 45 let – následky znáte – diabetická polyneuropatie.

Projevovalo se to různě, ať už jako stupňující se bolesti kloubů, slabost, malátnost, při spaní bolest kloubů i svalů. Před tím, než jsem se dostal k vašemu přístroji, jsem používal Kosmo disk, který musím také trošku pochválit. Ale s vaším zařízením se bolesti kloubů doslova snížily na minimum, takže v noci neznám bolest ani v rukou, ani v nohou. I psychicky jsem na tom lépe. I doma na zahrádce mohu i v mém pokročilém věku dělat skoro všechno jako za mladých časů. A to je už co říct. Moje manželka na začátku přístroji moc nevěřila. Dnes mohu potvrdit, že se po delším používání Biomagu začala cítit lépe, a dokonce mi přístroj nechce ani půjčovat. Ustupují jí hlavně bolesti páteře a rukou.

Teď oba říkáme, i kdybychom si měli půjčit, tak si Biomag koupíme. Vždyť co je vzácnější pro nemocného člověka než zdraví?

 

K. B., Rokycany

Biomag Lumina nejčastěji používám na léčení zdravotních potíží, jako jsou bolestivost kloubů, páteře (ploténky), bolest chodidel, ischemie končetin. Manžel ho také užívá ke zmírnění tinnitu, se kterým se trápí už několik let. Léčby kombinujeme se světelnou terapií a na chodidla používáme i aplikátor bota, který jsme si po doporučení dokoupili. Přístroj běžně používáme 4 – 5krát týdně. Při velkých bolestech i častěji. S přístrojem jsme spokojeni, sice ne všechny chronické nemoci vyléčí, ale zmírňuje příznaky. Doporučuji ho všem lidem a hlavně těm, kteří mají problémy s pohybovým aparátem. Působí opravdu pozitivně.

 

 

 

 

Využití magnetoterapie Biomag při léčbě bércového vředu