Novinky Životbezbolesti.eu

Vraťte nohám zdraví a sobě radost ze života

Chodidla vás pálí a brní. Každý krok bolí. Špatně se vám chodí. Nohy máte oteklé. Každou chvíli dostáváte křeče do lýtek. Máte slabé svalynevydržíte dlouho stát. Při chůzi se cítíte nejistě. Také to znáte? A pamatujete si ještě na dobu, kdy to bylo jinak? Kdy vám nohy výborně sloužily a vás nic neomezovalo?

Může za to věk i životní styl

Příčin, proč vás nohy bolí, otékají a ztrácí cit, existuje celá řada. A všechny se zhoršují s tím, jak přibývá svíček na narozeninovém dortu.

Nohy můžete mít špatně prokrvené. Krev nenese dostatek kyslíku a necirkuluje v cévách tak dobře jako za mlada. Vaše tepny mohou být zúžené nebo jinak změněné. Tkáně postupně ztrácejí kvalitu a životaschopnost. Rány se pomaleji a hůře hojí. Tělo je za celý život zanesené škodlivinami, což se projevuje i na vašich dolních končetinách.

A do toho neustálé sezení v práci nebo u televize, kouření, tučná jídla, stoupající kila na váze. To všechno se podepisuje na stavu vašich nohou, to všechno omezuje kvalitu vašeho života.

Jaké by to bylo, kdybyste se při chůzi zase cítili jistě a sebevědomě. Jaké by to bylo, kdybyste zase mohli běhat za vnoučaty. A co teprve pocit, že vás vůbec nic nebolí?

Jemné, přitom tolik účinné

Pomoci vám může magnetoterapie. Je bezpečná, přináší výsledky a zvládnete ji klidně ze svého obýváku. Aplikátor přístroje Biomag jednoduše přiložíte na vybrané místo nohou, kde začne působit jemnými magnetickými pulzy. Fyzicky je nikterak necítíte, ale s vaším tělem intenzivně pracují.

První kladné účinky pocítíte při dlouhodobém a pravidelném používání. Nohy se začnou prokrvovat, otoky splasknou, křeče se zmírní a do chodidel se vám vrátí cit. K viditelnému zlepšení dojde zpravidla během několika měsíců. Pak už záleží jen na vás, jakou péči si budete chtít věnovat. Magnetoterapii také skvěle využijete pro další části těla.

„Vřele mohu všem doporučit. Svůj zdravotní problém jsem vyřešil během tří měsíců. Zlepšila se mi pohyblivost nohy i noha celkově. Přístroj využívám dál a jsem maximálně spokojen,“ říká pan Jaroslav K. ze Šumperka.

Zajímá vás více, jak zlepšit stav vašich nohou? Rádi vám magnetoterapii i 3D přístroj Biomag představíme blíže a ukažeme jeho možnosti.