Objednejte si z pohodlí domova.

Společnost FINEST Selection, spol. s r.o., poskytuje možnost vyzkoušet, pronajmout nebo zakoupit si 3D pulzní terapie Biomag.

Naším cílem je, aby se každý mohl s přístroji seznámit a na tomto setkání bezplatně vyzkoušet účinky terapie.

Souhlas CZ

Klikněte a podívejte se na video

 
MUDr. Peter Bednarčík, CSc.
vedoucí lékařský poradce
Mobil: +420 777 592 222
E-mail: peter.bednarcik@biomag.cz

 Pamatujete si ještě na dobu, kdy jste necítili brnění a pálení nohou?

Na dobu, kdy jste neměli sníženou citlivost, nejistotu při chůzi, svalovou slabost, bolesti a křeče svalů?

Jak jste na tom teď?

Zkušenosti pacientů facebooku - skupina POLYNEUROPATIE:

ZN:

PNP má zřejmě víc negativních projevů, než je nám známo. - Jako naschvál, mají teď na očním 14 dní dovolenou. Byla jsem na EEG, CT mozku, UZ krkavic a tam je všechno v normě. - V nemocnici opsali zprávu od neurologa a drželi se jeho zprávy, přiklonili se k tomu, že to způsobila PNP. Přelepili mně jedno oko, abych neviděla dvakrát! Tím se snížilo i točení hlavy, když jsem byla na lehátku. Ale jakmile musím udělat několik kroků, je to hrozné, nevidím kam šlapu... Připadám si jak válečný veterán, ruce a nohy ochrnuté, nevidím, neslyším, a ještě k tomu ve škrabošce, nesmím ani dýchat.

LK:

otravoval jsem dneska neurochirurgii v Ostravě, abych se konečně něco dozvěděl, z čeho může pocházet ta moje polyneuropatie a nic z toho. Vysypal jsem před doktorem všechno, co se mi dělo poslední půl rok a on to potom ve zprávě kromě toho, že vpřípadě mé primární diagnózy se nic nemění, krční páteř je napřímená s osteofyty a lehce vysunutou ploténkou, ale páteřní kanál je plně průchozí, shrnul jako "polymorfické stesky" takže jsem asi hypochondr a všechno jsem si vymyslel a měl bych navštívit cvokaře...

IK:

Tak jsem v noci pocítil přicházející změnu počasí, včera od večera a v noci mne braly nohy, lévá jak kdybych měl na nártu žehličku a pravá bolesti v kostech, jak kdyby mi někdo lámal kotník ,usnul jsem ve 4 ráno. 

Možná vás tyto potíže omezují tak, že se budete muset vzdát i svého zaměstnání. A nejen toho, často bývá v pozdějším věku i příčinou invalidity. Umíte si to představit?

Co vám pořízení přístroje Biomag přinese:

  • Pomáha zmírnit bolesti.
  • Zmírňuje záněty a opuchy.
  • Zvyšuje prokrvení a pomáhá dostat odpadní látky z tkaniv.
  • Posilňuje okysličení tkaniv a urychluje obnovu nervů a tkaniv.
  • Jednoduché ovládání umožňuje používať i doma.
  • Je to vhodné řešení bez užívání dalších léků.
  • Je to neobtěžující léčba.
  • Pomůže Vám hlavně k tomu, že sa dokážete o seba postarat a máte jistotu, že nezůtanete nikomu na obtíž.
  • Budete sa dále věnovať svému zaměstnání. A nejen tomu, ale aj svým koníčkům, práci na záhradě nebo mít zábavu s dětmi a vnoučaty.

Zkušenosti naších klientů:

Napsal nám pan Š. M. z L.

Srdečný pozdrav vám všem. Jsem člověk, který překonal i 3 roky nucených prací v dolech, což vám napoví, že mám mnoho zdravotních problémů, které je třeba nějak řešit. Mám diabetes již více než 45 let – následky znáte – diabetická polyneuropatie.

Projevovalo se to různě, ať už jako stupňující se bolesti kloubů, slabost, malátnost, při spaní bolest kloubů i svalů. Před tím, než jsem se dostal k vašemu přístroji, jsem používal Kosmo disk, který musím také trošku pochválit. Ale s vaším zařízením se bolesti kloubů doslova snížily na minimum, takže v noci neznám bolest ani v rukou, ani v nohou. I psychicky jsem na tom lépe. I doma na zahrádce mohu i v mém pokročilém věku dělat skoro všechno jako za mladých časů. A to je už co říct. Moje manželka na začátku přístroji moc nevěřila. Dnes mohu potvrdit, že se po delším používání Biomagu začala cítit lépe, a dokonce mi přístroj nechce ani půjčovat. Ustupují jí hlavně bolesti páteře a rukou. 

Teď oba říkáme, i kdybychom si měli půjčit, tak si Biomag koupíme. Vždyť co je vzácnější pro nemocného člověka než zdraví?

Tento přístroj Vám  zajistí nejen to, že se Vaše zdravotní těžkosti  při dlouhodobém používaní výrazně zmírní , ale  vám pomůže hlavně k tomu , že se dokážete  o sebe postarat  a máte jistotu že nezůstanete  nikomu na obtíž. 

A navíc  se budete dále věnovat svému zaměstnání. A nejen tomu, ale i svých koníčkům, práce na zahradě či zábavy s dětmi nebo vnoučaty.

Úspěšnost léčby pomocí přístrojů Biomag je více než 77%

Magnetoterapie je optimální podpůrnou léčbou u všech typů polyneuropatie.

 

Klinické studie jasně prokazují, že nejlepších výsledků dosahuje pulzní magnetoterapie při dlouhodobém pravidelném používaní. Proto dnes moderní medicína celosvětově prosazuje aplikaci této léčby doma.

 

Společnost FINEST Selection, spol. s r. o., poskytuje možnost vyzkoušení 3D pulzní terapie Biomag po celé České republice. 

 

Naším cílem je, aby se každý mohl s přístroji seznámit a na tomto setkání bezplatně vyzkoušet účinky terapie.

Souhlas CZ
V této kategorii se nenachází žádný produkt.