Artóza kyčelních kloubů

  • Pamatujete si ještě na dobu, kdy vás nebolela kolena nebo kyčelní klouby?
  • A jak jste na tom teď?
  • Dělá vám problémy téměř každý pohyb?

Možná vás bolesti kloubů omezují tak, že se budete muset vzdát i svého zaměstnání. A nejen toho, ale i svých koníčků, práce na zahradě či zábavy s dětmi nebo vnoučaty.

Pokud neuděláte něco, co by vám pomohlo, jak to bude vypadat za pět či deset let? Artróza kloubů přináší nejen starosti a bolest, ale často bývá v pozdějším věku i příčinou invalidity. Umíte si to představit?

Artróza kloubů je nepříjemné a bolestivé onemocnění, které postihuje chrupavku i kost a omezuje nebo vyřazuje člověka z normálního života. Významným predispozičním faktorem těchto změn je vyšší věk, nadváha, opakované úrazy, záněty a přetěžování kloubů.

Chrupavka je nerovná a poškozená, kloub je bolestivý, oteklý a je v patologickém postavení. Pokud není možné dosáhnout úlevy změnou životního stylu nebo léky, využívá se chirurgická léčba s cílem upravit postavení kloubu nebo nahradit kloub. Při artróze kyčelního kloubu se často jedná o totální endoprotézu kyčelního kloubu.

Zkušenosti pacientů

Napsala nám paní M.T. z Brna

Když mě začala bolet kolena, užívala jsem na radu lékaře acylpyrin. Pomáhalo to. Potom mě začal bolet žaludek a musela jsem s touto léčbou přestat. To už je 20 let zpět. S přibývajícími lety přibývaly i bolesti pravého kyčelního kloubu a kotníků. Lékař ortoped stanovil diagnózu artróza a osteoporóza. Řekl také, že se s tím musím naučit žít. Proti bolesti se nadopovat léky. Předepsal léky a mast.

Od své zkušenosti s bolestmi žaludku jsem odpůrce léků, proto jsem si Biomag koupila. Každý den ráno a večer si aplikuji program medical na bolavá místa – krk, páteř, kyčelní klouby, kolena, paty a kotníky střídavě. Magnetizuji si i vodu.

Vím, že v 65 letech už nebudu mít klouby jako mladice. Ale je pryč doba, kdy jsem při ulehnutí do postele nevěděla, jak si mám lehnout, aby mi neškubalo v kyčelních kloubech. Bolest kolen, kotníků a také moje chronická bolest hlavy ustoupily. Neužívám žádné léky

Mám ověřeno, že při delší pauze užívání Biomagu se obtíže znovu ozvou. Takže, jak mi řekl pan doktor Bednarčík, musím už Biomag používat natrvalo k udržení únosného stavu. Budu to dodržovat, protože mi terapie pomáhá zvládnout problémy s bolestmi bez užívání chemie.

Využití magnetoterapie při artróze kolene – vysvětluje MUDr. Peter Benarčík, CSc.

MUDr. Peter Bednarčík, CSc.
vedoucí lékařský poradce
Mobil: +420 777 592 222
E-mail: peter.bednarcik@biomag.cz

                                                   Rezervujte si z pohodlí domova.
Společnost FINEST Selection, spol. s r.o., poskytuje možnost vyzkoušet, pronajmout nebo zakoupit si 3D pulzní terapie Biomag.                            

Naším cílem je, aby se každý mohl s přístroji seznámit a na tomto setkání bezplatně vyzkoušet účinky terapie.

Jméno a příjmení*
Město, ulice a č.p.*
PSČ*
Telefon*
E-mailová adresa*
Souhlas CZ