O nás

 

FINEST Selection, spol. s r.o., Kubova 1797/41, 621 00 Brno

Česká obchodní společnost založená 16.10.1998 v Brně.  Jsme největší společností, která se specializuje na poskytování špičkových služeb v oblasti léčby nízkofrekvenční pulzní magnetoterapií Biomag. 

Posláním naší společnosti je pomáhat vám zlepšit svůj život v těch oblastech, kde si to přejete, hlavně však v oblasti vašeho zdraví.

Řídíme se obecně platnými principy a naší hlavní zásadou je, že dohody jsou dobré jen tehdy, když jsou spokojeny všechny strany. Uzavíráme s vámi jen takové dohody. I pro druhé jsme příkladem v tom, jak se o vás, naše zákazníky, staráme a jak se chováme k vám i k sobě navzájem v našem týmu FINEST.

Nadevše stavíme charakter našich lidí, osobní odpovědnost, spolehlivost a důvěryhodnost.

Náš příběh

 

Malý inzerát „Hledáme sales managera pro střední Slovensko“ se stal pro mě v létě v roce 1992 velkou výzvou. Potom ale přišlo několik zdravotních komplikací, které mě doslova připoutaly k invalidnímu vozíku. Po operaci ploténky se můj zdravotní stav zlepšil, ale bolesti stále přetrvávaly. Jízda autem byla utrpení. Začátkem roku 1998 mi jeden známý dal tip. A já jsem si koupil magnetoterapii. 

Po třech měsících intenzivního používání přístroje denně i 5 hodin se můj stav zlepšil natolik, že jsem byl schopen bez problémů absolvovat cestu na Istrii a zpět. Byli jsme v „Jugošce“ na dovolené. A díky magnetoterapii chodím. 

Po této životní zkušenosti jsme se s manželkou rozhodli, že budeme pomáhat lidem a doporučovat magnetoterapii.

Mária a Ján Pálkovi, jednatelé  FINEST Selection, spol. s r.o. 

Mária* 1954, Ján* 1952.

Podívejte se na rozhovor s majitelem společnosti FINEST

 

S naší společností a firmou Biomag spolupracují:

 

MUDr. Peter Bednarčík, CSc.

vedoucí lékařský poradce
Mobil: +420 777 592 222
E-mail: peter.bednarcik@biomag.cz

MUDr. Viliam Kopecký

lékařský poradce
Mobil: +420 725 267 240
E-mail: mudr.kopecky@gmail.com