Co mi přístroj dal i vzal

Osobní zkušenost:

Vážení, 

doktorku Frýdovou mi snad poslali andělé. Mám totiž: 

1) Zástavy dechu ve spáku( těžkou spánkovou aúnoe ), Toto mi lékařské věda vyřešila až když jsem byla v ohrožení života přístrojem ResMed.

2) Neuropatiské nohy. V únoru 2012 bylo zjištěno z výsledku měření, že průchodnost nervů od kotníku k prstúm je téměř nulová, navíc nohy od kolen ke kolenům po celém obvodu zarudlé, až tmavě fialové barvy s nepříjemnou štípavou bolestí se silnými zaškubami a otoky.

3) K tomu se přidala cukrovka a geneticky poškozené oční nervy a tím pádem se dostavila praktická slepota se špatnou prostorovou orientací, protože jsem koukala jakoby v mlze. 

Používám Biomag tři a půl měsíce a co mi vzal ? 

Otoky nohou, pak po delší době štípavou bolest v lýtkách, zarudlost ustoupila
o 80 %, záškuby v lýtkách se ztratily, zústaly ještě na přednoží v menší intenzitě. 

Ale to dúležité se stalo 20.8.2012, kdy ráno při snídani na pergole jsem si uvědomila, že je něco jiné a zjistila jsem, že nemám mlhu před očima vidím na zahradu jasně. Tři dny jsem se bála o tom někomu říct ( před smrtí se každému uleví ), pak jsem to sdělila rodině, síce se strachem, že je to krátce, ale 11.9.2012 jsem to oznámila na kontrole s dýcháním s ResMed a zastavil se dech i paní doktorce. Používala jsem ho prvních 6 týdnú 4x denně, pak 3x denně až do konce srpna, pak 2x denně do 11.9.2012, kdy jsem odjela na Slovensko, 3 dny byla pohoda a pak nohy ztrácely klid každý den vice, až jsem osmý den musela domů za svým Biomagem. 

Co mi Biomag dal? 

Příjemnější, kvalitnější a barevnější život s lepší prostorovou orientací, cit a teplo do nohou, odložila jsem signalizační slepeckou hůl, věřím že natrvalo, protože do konce svého života Biomag nikomu dávat nemusím, je můj, a múžu ho denně používat a to je pro mě to nejdůležotější v mém životě. 

A nakonec co mě mrzí? 

To, že 13 let mi šlo zdraví do kopru, pro lékařskou vědu jsem si připadala jako hypochondr, protože nic neřešila a chemická medikace se míjela účinkem. Ze zoufalství jsem letos v únoru koupla velkou lékařskou lampu od Zeptru a její aplikace mi nohy tak zhoršlla. Je v záruce a ja nevím, co s ní ( prodám se slevou ). Moc mě mrzí, že jste na trhu tak dlouho a ja se o vás dozvěděla až dnes. Už jsem se snažila smířit se s tím, že slepá budu na vozíčku a když v noci vypnou proud, tak se udusím. 

Takže děkuji andělúm, že mi poslali Danielu Frýdovou, aby mě od toho zachránila a dala mi kvalitnější naději do budouucího života.

S pozdravem
Mária Horáková

Společnost FINEST Selection, spol. s r. o. poskytuje možnost vyzkoušení 3D pulzní terapie Biomag po celé České Republice.

Cílem je, aby se každý mohl s přístroji a terapií seznámit a osobně ji otestovat. Cena této služby je přibližně 1 800,- Kč, podle vzdálenosti od nejbližšího zástupce společnosti.

Využijte tuto možnost a vyzkoušejte patentovou 3D pulzní terapii u vás.

Nyní zcela bezplatně!

Jméno a příjmení*
Město, ulice a č.p.*
PSČ*
Telefon*
E-mailová adresa*
Souhlas CZ